O mnie

Witajcie!
Nazywam się Anna Smoczyńska i jestem nauczycielem języka angielskiego w Szkole Podstawowej im. Bolesława Chrobrego w Kapturach.

Jestem absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Płocku (Instytut Neofilologii - kierunek: język angielski - licencjat) oraz Wyższej Szkoły Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi (filologia angielska - magister).

Pracę w szkole rozpoczęłam w 2004 roku.
Jest to praca bardzo angażującą i ciekawa, każdy dzień jest inny, każda klasa, każdy uczeń. Wymaga ciągłego szukania nowości, pomysłów i możliwości doskonalenia.

Natomiast język angielski był od samego początku mojej z nim przygody czymś co mnie bardzo interesowało, dążyłam do poznawania języka na wiele sposobów: czytając, słuchając, oglądając i w końcu szukając kontaktu codziennego z nim.

Pamiętajcie, ze ucząc się jakiegokolwiek języka uczymy się czterech podstawowych umiejętności językowych: słuchania, mówienia, czytania i pisania ( w takiej właśnie kolejności). No i oczywiście słówka i gramatyka :)

Od jakiegoś czasu bardzo interesuje mnie użycie technologii informacyjnej w nauczaniu języka. Dlatego tez szukam szkoleń i pomysłów na ich praktyczne użycie z Wami w klasie. Swoje pomysły na lekcje umieszczam na moim blogu.

Ta strona powstała wlasnie po pewnym szkoleniu. Zachęcam Was do czynnego angażowania się w życie tej strony, komentowania, pisania opinii, dzielenia się pomysłami :)

A jeśli brakuje Wam motywacji to polecam sesję z psychologiem Mateuszem Grzesiakiem- świetne:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz